GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Bu metin, www.sinirdeger.com sitesinin gizlilik politikasıdır. Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

E-posta : info@sinirdeger.com

 

 

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANMA

www.sinirdeger.com, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. ÖZGÜR İHALE SİTESİ HABER AJANSI sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

 

TİCARİ BİLGİ YAYINLAMA

Kullanıcının siteye bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb bilgiler sitenin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

 

BİLGİ PAYLAŞIMI

www.sinirdeger.com kullanıcılarına herhangi bir hizmeti üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.

 

GÜVENLİK

Bu sitede yazılı olan hiç bir bilgi kısmen dahi olsa ÖZGÜR İHALE SİTESİ HABER AJANSI'nın izni olmadan kopya edilemez, çoğaltılamaz, internet'te yayımlanamaz. Aksi takdirde hukuki yükümlülükleri gerektirir.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır.

info@sinirdeger.com

ÖZGÜR İHALE SİTESİ HABER AJANSI